אחסון דירות

אנו נמצאים ב-121, כאשר אחד מהתחומים המתפתחים הוא תום ההובלות, אשר מספק לנו שירותים יעילים נוספים מלבד הובלות, אריזה ופריקה. הכוונה היא לשירות  אחסון דירות. זהו שירות יעיל  כאשר ישנן חברות הובלות  שמחזיקות במחסנים מיוחדים שניתן לשמור בהם תכולת דירה וחפצים שונים.

מתי אנשים זקוקים לשירות של אחסון דירות?

ישנם מצבים שאנשים עוברים לחו"ל למטרת רילוקיישן, כשאר הם משכירים את דירתם, אך אינם מעוניינים שהרהיטים והחפצים בדירתם ייהרסו. זו הסיבה כי שירות כגון אחסון דירות יתאים להם. אנשים אלה מאחסנים את חפציהם והרהיטים וכן, את מוצרי החשמל, כאשר חברת ההובלות אורזת אותם באופן מיוחד ומקצועי שיתאים לאחסון.

הדירה עוד לא מוכנה לאכלוס? – חפשו שירותי אחסון דירות

אם רכשתם דירה וחוזה השכירות שלכם הסתיים, אך הדירה החדשה שלכם, עדיין אינה מוכנה לאכלוס, יש למצוא חברות הובלות שמציעות אחסון דירות, בדיוק למצבים אלה. יש שעוברים להורים למספר חודשים, עד שדירתם תהיה מוכנה וזה השירות שהכי יתאים להם. עוד מצב שמצריך אחסון דירות, הוא בעץ שיפוץ של דירה או בית. הרי אף אחד אינו מעוניין כי  הרהיטים או מוצרי החשמל ייפגעו עקב השיפוץ, כך ששירות זה של אחסון דירות, מתאים גם למצבים אלה.

 

מה כולל שירות אחסון דירות?

מדובר על שטח שיש בו מחסנים איכותיים שיש בהם גם מיזוג אוויר.המקום נמצא תחת שמירה 24/7, לחברה שמציעה שירותי אחסון דירות יש פוליסת ביטוח אשר תכסה אתכם מכל נזק. המחסנים אטומים היטב ונמצאים תחת גג שמונע חדירה של גשמים או שמש  ישירה.  שירות זה הוא זול ומומלץ למצוא חברת הובלות שמציע גם אחסון דירות, באזור שקרוב אליכם, מה שימנע הוצאה יקרה יותר, כאשר תהיו מוכנים להיכנס לדירה החדשה, או כאשר אתם חוזרים מהשליחות בחו"ל.